| MiSk a întrebat:

Am o piele aspra si uscata mai ales mainile! Cu ce sa imi dau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Iti recomand cu caldura Crema Hidratanta elmiplant este imbogatita cu ingrediente naturale, care iti ingrijesc delicat pielea.

Iaurtul, sursa naturala de proteine, minerale si vitamine, hidrateaza instantaneu si ingrijeste pielea uscata. Datorita proprietatilor sale, improspateaza pielea, conferind o senzatie de confort. Uleiul de Migdale, un ingredient emolient excelent, confera un efect calmant si previne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te ungi cu ulei de masline caldut, seara cand nu vei mai face nimic. Maseaza mainile pana intra bine in piele. Sau cauta creme de maini bazate pe silicon si glicerina, desi prima varianta e mai ok.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Un dermatolog iti poate recomanda de ce ai nevoie tongue