| anonim_4396 a întrebat:

Am o piele uscata, putin aspra, pistrui puncte negre(pe nas) si cuperoza. Care fond de ten mi s-ar potrivi din : Avon calmant sau Affinitone doar astea sunt la mine in orashee hee

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Eu as zice sa incerci fdt calmant de la avon si in functie de cum te impaci cu el, sa vezi mai departe.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| love44katyp a răspuns:

Cred ca mai bine Avon calmant

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Nici eu nu ma puteam hotara la care dintre astea doua sa le incerc:Oce coincidentalaughing

| andreeaw a răspuns:

Calmant sigur. pentru orice comanda: www.avonstore.ro
ti le trimit prin posta. nu te costa mult posta.

| gyorgya a răspuns:

Buna.nu-ti recomand produse avon, deci mai bine mergi pe affinitone daca doar asta gasesti, cat despre pilea uscata si aspra iti recomand creme de fata hidratante dimineata si seara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din moment ce ai si cuperoza incearca fond de ten de la ivatherm, bioderma ceva fara parfum, alcool si parabeni, produsele din farmacie sunt mult mai bune desi putin mai scumpe dar merita.in cazul celor 2, AVON calmant

| ada2665 a răspuns:

Avon calmant