| Xfactor_2745 a întrebat:

Am o problema. Acum doua zile am facut vaccinul anti tetanos iar astazi colegul meu m i a dat un pumn in bratul in care am facut vaccinul iar acum ma doare destul de mult. Se poate intampla ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rau nu are ce se intample... insa pot aparea mici probleme gen usturime, inrosire etc. Nu este ceva de care sa te sperii. Sanatate multa! Funda?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic rau

| blondinata14 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic. Si eu am patit la fel. Poti sta linistit!