| soaitamarius a întrebat:

Astazi am facut vaccinul anti difteriei si tetanos si nu m-a durut deloc mana dupa ce l-am facut si nici acum. Pe ceilalti colegi ii durea mana si din cate stiu eu asa este normal sa te doara.Este ok daca nu ma doare isi face efectul vaccinul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CosminALX a răspuns:

Ai super-puteri straight face Incearca sa mergi pe pereti, sau sa te arunci de la etaj poate iti descoperi super-puterea thinking
Glumesc laughing Si eu l-am facut pe la 12ani si nu m-a durut deloc, chiar daca la unii colegi li s-a umflat mana happy

| fkfgjgfgd a răspuns:

Si eu l-am facut azi. Da cred ca este ok