| WarninNicu a întrebat:

Am o problema, acum o luna am mers la Cluj si m-o prins curentul la măsea. Am scapat totul bine, acum de 1 săptămâna mor de durere, seara, nu am puroi, nu e umflată gingia, iau antibiotice. De dentist mi-e frica... Oare trece asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElenaCata8 a răspuns:

Nu are de ce să îți fie frică! Am fost de multe ori la dentiști diferiți si nu m-a durut nimic...cel mai bine este să te duci la un expert.

| WarninNicu explică (pentru ElenaCata8):

Pana la urma trebuie sa merg ca nu mai suport

1 răspuns: