| Batmanuel a întrebat:

Am o problema, atunci cand ma intind pe spate cand stau pe scaun incepe sa ma doara inima ca o durere musculara, stie cineva care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Inima nu cred ca e, ca atunci ar fi infarct. Dar ar putea sa te doara muschii din zona inimii. Trebuie neaparat sa mergi la doctor sa faci niste analize. Vezi in mod special cum ai aslo, ca daca e prea mare de la asta s-ar putea trage durerea. Tebuie sa depistezi de la ce ai durerile astea, nu o lua cu presupusul. Doamne fereste sa nu ai probelme cu inima.

| myrko a răspuns:

Poate fi din cauza la plamani a muschilor din jur coaste etc... e mai bine sa iti faci un control daca nu iti trece.

| lupsen a răspuns:

Hmm...Durere musculara, iti amintesti candva cand ai facut sport, sau poate fi de la altceva dar cel mai bine ar fi sa te duci la doctor.