| Safire17 a întrebat:

Am o problema care tot ma supara de ceva timp! De aproape un an incepe sa simt un fel de durere intre umarul drept si gat si este foarte ciudat ca daca ma pun pe scaunul de la calculator (sau pe orice scaun) incepe sa ma doara asa, instantaneu, cand m-am ridicat si stau in picioare sau ma pun in pat intinsa imi trece, tot asa de repede, cum si incepe sa ma si doara, deci parca as avea ceva cand ma pun pe scaun, si la scoala am probleme de genul asta cu toate scaunele, inclusiv pe betonul de la marginea salii de sport! Pana acum nu i'am dat importanta dar am vazut ca nu imi trece si de acum am inceput sa fiu curioasa de ce este asa...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Safire17 explică:

Si daca e clavicula, e grav?

| Safire17 explică:

Mentionez, am numai 10 ani, se poate sa fie si de la crestere?

| GiveMeYourPussy a răspuns:

S-ar putea sa fie clavicula... fa o vizita la un ortopedwinking

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu e grav.Dar mai bine fa o tura pana la medicwinking poate iti va da ceva alifiiwinking