| anonim_4396 a întrebat:

De doua saptamani a inceput sa ma doara spatele pe partea dreapta
eu practi un sport, de acea cred ca am facut o intintere la muschiul drept al spatelui sau ceva de genu.
de cateva zile durerea a inceput sa coboare mai jos chiar in zona mijlocului, dar cu o durere mai mica decat cea de dinainte plus ca in zona inghinala simt o durere foarte usoara (ca si cum as avea febra musculara dar doar intr-un singur punct)
aceasta durere pot sa spun ca apare doar cand stau pe scaun si incerc sa ridic piciorul.
nu am umflaturi in acea zona si nici nu ma deranjeaza cand merg sau fac alt ceva
Va rog sa imi spuneti din ce cauza am aceste dureri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un muschi/tendon care are nevoie de repaus un timp determinat. Faci o programare la medic pentru tratament.

| express11 a răspuns:

Vezi sa nu ai apendicita daca este in partea stanga, sau hernie daca este in dreapta si te doare la efort.asa se intampla daca te duci si tragi de fiare ca nebunul de la 14-15 ani.l doctor!

Răspuns utilizator avertizat