| ursuuu a întrebat:

Am o problema. cam de 2 zile mi-au aparut niste bubite in zona genitala. Ma mananaca foarte tare. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aki1 a răspuns:

Exista posibilitatea sa ai o iritatie dar si posibilitatea de a fi contactat o boala.Eu te-asi sfatui sa mergi la un medic ginecolog ca sa-ti de tratament. Sper ca raspunsul meu Ti-a fost de folos big grin

8 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Mananci multa ciocolata. smug Sau ai SIDA. smug

| xKathrinexD a răspuns (pentru DarkBlood32):

Ete da!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru xKathrinexD):

Nu crezi? yawn

| xKathrinexD a răspuns (pentru DarkBlood32):

Nu si nici nu voi crede!

| DarkBlood32 a răspuns (pentru xKathrinexD):

Pai daca cineva este alergic la ciocolata logic ca ii apar bube acolo sau este de la clor.

| xKathrinexD a răspuns (pentru DarkBlood32):

Da, este posibil, dar, nu cred ca cel de fata este alergic la ciocolata si nici nu cred ca are sidahee hee

| xKathrinexD a răspuns:

Este o iritatie care poate aparea de la diferite creme cu care ti-ai dat in acea zona. Du-te la un medic specialist si roaga-l sa iti dea o retea pentru acesta iritatie.
! Ai 70% sanse sa fie o iritatie, iar 30% sanse sa fie din cauza unei boli care a aparut din cauza unei anumite actiuni pe care ai facut-o!

| ursuuu explică (pentru xKathrinexD):

Pot avea o boala chiar daca am avut relatii intime acum o luna si ceva?