| PopMarcelAlex a întrebat:

Buna TPUhappy. am şi eu o problema si as dori sa va cer sfatul. sunt baiat si de curand m-am ras in zona genitala cu lama de ras am folosit si crema de ras si aftershave iar la 2 zile după asta mi-au aparut niste bubite rosii ca niste cosuri, le-am stors iar acuma am niste pete rosii. a mai patit cineva asta? daca da cum ati scapat de el si de ce au aparut? p.s m-am mai ras acolo si tot aşa am patit.

3 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Asa se intampla...si fetelor..cand se epileaza pe picioare cu bic-ul (de la genunchi in sus). Pielea e sensibila happy

| Deriol a răspuns:

E normal asta, te-ai iritat doar, o sa-ti dispara.

| claustrofob a răspuns:

Te-ai iritat. Pielea e foarte sensibila in zona genitala si tocmai de aceia trebuie sa fi foarte atent ce produse folosesti.Cauta in magazine sau la farmacii produse dupa epilat happy