| porcarumadalina a întrebat:

Am o problema.
Cind apas miine pe clitoris si dau in jos simt un canal si ma doare, ce poate fi?
Menționeaz ca la clitoris de unde provine labia mica stinga am un fel de nodul rosu care e dureros la atingere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mergi de urgenta la medic! cu asta nu-i de joaca

| WoKy a răspuns:

Http://www.i-medic.ro/......i-clitoris

Fugi la doctor, nu mai sta. Lasa jena si aslte inhibitii.

| PepsiGirl a răspuns:

De ce mai stai? Hai fuguta la medic!