| Nicole29 a întrebat:

Acum cateva zile am gasit un nodul dureros pe labia exterioara, am citit pe net ca poate fi de la o glanda dar nu e ok daca e dureros. S-a mai intalnit cineva cu asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea sa fie un chist labial, du-te la un ginecolog, daca e dureros s-ar putea sa fie infectat si sa ai nevoie de antibiotic.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Du-te la un medic urgent! cu asa ceva nu e de glumit! sad

| Nicole29 explică:

Problema e ca mi-e putin frica... si de doctori ca nu cunosc un ginecolog bun, si de rezultat...
Speram sa ma linisteasca cineva inainte,