| darkhell217 a întrebat:

Am o problema cu caderea parului de ceva timp, m-am tuns si la varfuri si a inceput sa mi cada si mai mult, ce as putea folosi sa nu mi mai cada asa mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| scumpete a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun si pentru par si pentru genewinking

incearca sa il fol. il poti achizitiona de la farmaciewinking

costa 4 leiwinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă ulei de ricin sau la medic dermatolog.
Pa, pa.

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Cate fire iti cade pe zi? incearca http://www.aloevera-forever.eu/Aloe-Jojoba-Shampoo.html

| raluca_2961 a răspuns:

Ulei de ricin si vitamina A!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nizoral sampon sau Nizan sampon crede-ma face minuni.

| noid a răspuns:

In cazul in care iti intinzi parul des cu placa, asta e problema... Exista tratamente farmaceutice care ajuta la stoparea caderii parului.