| AvakinAndrei a întrebat:

Am o problemă. Cu o săptămână înainte să intrăm în 2024 mă simțeam foarte obosit și mă lua somnul în timpul zilei fără să mai rezist. Cu toate ca dorm 8 ore pe zi mereu, mă simt foarte obosit și somnoros tot timpul…trebuie sa beau cafea ca sa stau treaz. Unele zile sunt bine, altele iar mă simt obosit. Ce credeți ca e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic sa iti faci analizele, pot fi multe, un diabet de pildă ar fi cauza, trebuie sa iti faca medicul o glicemie dimineata sa vezi cum stai.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă, sanatate multa

| dullcat a răspuns:

Oare nu ar fi mai intelept sa mergi la medic? Multe afectiuni de sanatate se pot ascunde in spatele acestei probleme, asadar stii ce ai de facut.