| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de multa vreme uneori cand imi bag mainile in apa calda sau mi se incalzesc mainile mi se umfla venele foarte tare pe dosul palmei mentionez ca am o problema cu mainile si pizioarele vesnic reci care stiu ca sunt din cauza circulatiei sangelui poate sa aiba legatura intre ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Picioarele scuze

| Megan312sweet a răspuns:

Ar trebui sa consulti un medic specialist care sa te ajute cu problema ta de sanatate, dar te sfatuiesc sa ai grija de ele
deoarece sunt sensibile. Trebuie sa nu le uzi cu apa FOARTE FIERBINTE! Sa nu iti inchipui ca de acum o sa le speli doar cu apa rece.
Sper ca te-am ajutat.