| extreambysy a întrebat:

Am o intrebare...ce am de mi sa vad pe dosul palmei venele foarte tare? Adica stateam linistit si m-am uitat asa fara sa vreau la mana, nu se vedeau venele apoi am simtit ceva pe mana si cand m-am uitat pielea parca era supta iar venele se vedeau foarte tare, si parca sangele se tot impingea. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Du-te la un medic si vezi ce iti recomanda

| carhartt a răspuns:

Ai simtit vreo furnicatura? Poate ai stat prea mult cu greutatea pe mana si ti-a amortit.
Acum le mai ai umflate?

| y0nutz3ly a răspuns:

Uhhhhhh,esti vampir smug...numai in tvd am vazut asa ceva, glumeam...mergi la un doctor

| Ghergel a răspuns:

Du-te la medicul de familie vezi ceti recomanda