| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, ieri am observat un cos alb pe scrot si astazi a facut puroi mult l-am stors si dupa ce a iesit puroiul a iesit si un pic de sange, ma ustura foarte rau cand il atingeam si acum locul ma doare dar trebuie sa treaca... Ar trebuii sa consult un medic sau nu este nimic grav? Si vreau sa zic ca ma ustura doar daca ating locul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

In principiu, nu pare a fi grav. se intampla sa ai cosuri si pe acolo... asta e.
insa daca te deranjeaza in continuare, sau se inflameaza... fuga la doctor. ca nu e de gluma cu bijuteriile.

3 răspunsuri:
| Avatar001 a răspuns:

Iti va trece am avot si eu asa nu nimica grav.

| ralucaralu a răspuns:

Stai linistit ca nu ai nimic. Iti trece in 2-3 zile.

| NoNameo a răspuns:

Deci daca a curs sange nu-i nimic grav?:X Sper sa nu fie nimic grav.