| Batmanuel a întrebat:

Am o problema la ochiul stang, cand clipesc sau cand deschid ochiul nu se deschide de tot pana la capat trebuie sa fortez putin, stie cineva ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MauiStatue a răspuns:

Probabil nervul ochiului e slabit, consulta un doctor.