| ILied a întrebat:

De dimineata cand clipesc ma doare ochiul stang foarte rau. Nu m-a mai durut pana acum. Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chio9 a răspuns:

E de la curent. Ia un paracetamol, iar seara inainte de culcare puneti intr-o ureche vata si ia-ti o caciula in cap pana dimineata. O sa-ti treaca.

1 răspuns:
| jess179 a răspuns:

Si mie mi se intampla. poate sa fie de la multe lucruri. Odihneste-ti ochii, nu mai privii atat de mult la calculator, televizor, stai cu ochii inchisi cateva ore.