| FlawlessJj a întrebat:

va deranjez iar cu o problema care ma apasa.
Am 14 ani, sunt virgin si acum 2.3 saptamani am avut prima mea ejaculare. Am ejaculat de 2 ori pana acum. De cateva zile simt niste senzatii mai ciudate la penisul meu..adica simt niste usturimi foarteeee mici, de cateva secunde, dar totusi deranjante, si am mai simtit ca penisul meu arde..tot asa pentru cateva secunde... La urinare nu am probleme, doar dupa ce urinez, la cam 2 minute simt iar usturimea aia mica. Sunt foarte ingrijorat! Am citit pe alte forumuri ca ar putea fi infectie urinara. Precizez ca nu am toate simptomele, ma simt complet ok. Si ar mai fi tot asa, o senzatie de urinare care apare tot pentru cateva secunde, dupa care trece. Nu vreau sub nicio forma sa ma duc la medic deoarece imi este foarte rusine. Ce am? Cum se poate trata? Trece de la sine? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| vegeta a răspuns:

Intreaba-ti prieteni daca si ei au avut astfel de senzatii vreodata si la medic te poti duce nu are de ce sa-ti fie rusine ca doar nu o sa-i spui ca ai facut laba si eu unul cred ca e infectie urinara sau o raceala ceva cu un tratament prescris de medic te vei face bine si iar iti spun ca nu artrebui sa-ti fie rusine pentru ca la femei se intampla chestii din astea mai des ca la barbati adica infectii urinare si ele se duc la medic sau la ginecolog si nu le mai este rusine si la tine s-ar putea sa fie altceva de ex adica daca ai facut pentru prima oara laba poate ti so fii rupt ata da la *** si din cauza asta poate sa te usture...

| FlawlessJj explică (pentru vegeta):

Nu e ata rupta...Nu vreau sub nicio forma sa ma duc la medic...

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la ejaculare te ustură