| Zamfir_Eliza_1993 a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum so rezolv nici eu stiu prin ce trec acum sunt bine acum nu mai sunt simt frica din orice simt cum imi tremura tot corpul din orice imi puteti da o rezolvare nici noapte nu mai pot dormi bine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| lex79 a răspuns:

1. foloseste semne de punctuatie, in special punctul ca sa intelegem si noi ce vrei sa spui.
2. daca ai atacuri de panica trebuie sa te adresezi unui specialist, de aici nu avem cum sa te ajutam. vb cu medicul de familie si explica i ceea ce simti, ceva mai bine si mai detaliat decat ne ai explicat noua si te va indruma el catre persoana cea mai potrivita care sa te ajute.

| madalinfindrihan a răspuns:

Pai noapte ai putea sa iti programezi TV-ul dar ar trebuie sa spui chestia asta parintilor tai si ei o sa te ajute sa vorbesti cu un psiholog pentru ca alta metoda nu ai eu iti zic din propira me-a experiente daca nu ma crezi imi poti verifica intrebarile si ai sa vezi. Psihologul e singurul care te poate ajuta. Bafta!