| Lorenna200697 a întrebat:

Am o problema, va rog ajutati-ma. nu stiu ce sa fac

Am un motan care de fiecare dat cand isi vede pisica(iubita) o apuca de gat cu dintii si nu-i mai da drumul

De Ce?

ofer fundita happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

Asa fac pisicile cand se imperecheaza happy o prinde de gat si stau asa ceva timp...

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Din cauza ca pisicuta ta e in calduri si el vrea sa o iubeasca! Asa se comporta motanii, deci nu iti face griji peste putin timp ii va trece nebunia!laughing

| Himera a răspuns:

Se imperecheaza, sunt in calduri si daca ii lasi peste vreo 2 luni o sa te trezesti cu pisoiasi.

Răspuns utilizator avertizat
| xDexy1 a răspuns:

Se joaca cu ea asa se joaca animalele big grin da stiu ca suna stupida da asa e