| bogdanx7 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! ofer funda!
Deci pe drumul meu spre casa de fiecare data cand merg singur mor de frica deoarece sunt o gramada de violatori care vor sa ma violeze, caini care vor sa ma manance si masini care vor sa ma calce.
nu stiu ce sa fac! o sa innebunesc!
Va rog din toata inima sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Ligia12345 a răspuns:

Cati ani ai? cred ca psihul tau are o mica problema specific perioadei de pubertate.u singur nu poti face nimic trebuie sa vb k cineva din familie daca nu vrei sa mergi la un psiholog nu trebuie sa te rusinezi k mergi la psiholog eu consider ca toti ar trebui sa mergem in acea perioara sa ne consiliem... succes. incearca sa nu te mai gand la toate acestea

4 răspunsuri:
| AndreisiMaicum a răspuns:

1.Daca sunt caini nu ii baga in seamna si strange din pumn.
2.Violatori. ai telefon nene ( chair daca nu are cum sa fie atatia pe stara ta)
3.Stai pe troutar ca nu sunt masinile asa tampite.
4.Sau fugiiiiiiii mancand pamantul

| drhotzu a răspuns:

Hhhmm omule ai probleme mari se pare ca toata lume comploteaza pentru a te ranii! ai grija ca in curand o sa poti trece si avioanele in lista asta! mai stii ce sinucigas iti vrea raul!
si plus de asta unde stai de sunt atati violatori? la "jilava"? adica respira incet si stai linistit! iar pentru partea cu caini, daca ai smartphone exista o aplicatie "anti-dog" care ii alunga si daca nu ai ai vezi ca exista niste chestii mici cu ultrasunete care ii alunga, dar sfatul meu este sa te muti! e prea periculoasa zona inseamna laughing)
scuze pentru ironie dar...

| monutza90 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu cineva din familia ta despre asta, poate te ajuta cineva.

| Larisa0209 a răspuns:

1.Mai bine omoarate tu decat sai lasi pe altii.
2. Fuuuugggiiiii, muta-te in alta tara, schimba-ti numele, invata limba de acolo si mai ales sa nu-ti facu dusmani laughing