| Adee a întrebat:

Am o senzatie ca si cum as vrea sa merg tot timpul la baie, nu treaba mare, ci sa urinez, si in plus ma si doare cand e sa merg. Ce poate fi? Am racit la rinichi, la ovarii sau ce? Am vreo infectie avand in vedere ca am raporturi sexuale fara prezervativ? (daca ar fi fost asta as fi avut-o si acu o luna cand foloseam prezervativ). Ce poate sa fie? Maine merg la doctor dar mi-e cam naspa big grin help

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Poi ai racit.ai stat desculta si dezbracat nuh? Verisoara mea a patit la fel si s-a dus la medic i-a trecut cu niste medicamente .nu stiu cum se numesc. da ai grija sa nu se mai intample ok?:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca sunt simptomele unei cistite care poate fi de la o raceala dar poate fi provocata si de contactul sexual neprotejat pe care l-ai avut cu iubitul.se trateaza cu antibiotice, antiinflamatorii si ceva analgezice pe care le poti cere doar la medic.trebuie sa mergi la medicul de familie si sa discuti aceasta problema si iti va prescrie un tratament.nu lua medicamente dupa ureche pentru ca iti pot afecta sanatatea si iti pot complica boala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infectie urinara.Mergi la dr de familie.