| BLURREDLINES a întrebat:

Am o senzatie de foame puțin si am avut niste tremuraturi in tot corpul si acum ma doare un pic capul. Ce pot sa am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pur si simplu te simti rau, toata lumea trece prin asta. Ia o pastila daca nu mai poti sta. Daca nu, maine o sa iti treaca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ti a scazut glicemia, de aceea tremurai. Maninca ceva dulce.

| BLURREDLINES explică:

Mie îmi e ca poate fac diabet laughing)))

| byancaa13 a răspuns:

Du-te la doctor.

| Raluca15Elena15 a răspuns:

Nu cred ca ai nimic. Tremuraturile le am de cand sunt mica, mai ales la trecerea de la cald la frig. Ia o pastila de cap, mananca si nu bea lichide acidulate, ca sa nu iti vina rau. In schimb nu manca exagerat de mult.

| Raluca15Elena15 a răspuns:

Nu. Daca continua regulat timp de 2 saptamani du-te la un control de rutina.