| Cristi2378 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu imi este foame. Dupa 2 zile in care nu am mâncat nimic, tot nu imi este foame dar ma doare capul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Daca nu ai pofta de mancare, incearca suc natural de citrice. Face pofta de mancare. Si totusi incearca sa mananci, ulcerul perforat e foarte periculos (nu-ti poti inchipui cat de tare doare) + iti scade imunitatea si te poti imbolnavi foarte des. Un pahar de suc de citrice in fiecare dimineata, stors de tine si baut atunci pe moment. In cateva minute oxideaza si nu mai are aceeasi valoare

| Stropdeploaie a răspuns:

Dar Ce altceva consumi? Sucuri ceva?