| Akgfr a întrebat:

Am o state naspa nu stiu ce se intampla cu mine ...parca dau in depresie.de cateva zile rad Putin sau fals nu am chef de nimic doar tot ma gandesc la tot felul mvai.cum pot sa scap

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Peter920 a răspuns:

Salut, incearca sa faci ceva nou si vesel spre exemplu iesi in oras cu prietenii cu iubita, citeste vreo carte interesanta, priveste un film care iti place mult, adica fa ceva ce-ti place si tine minte frica care apare in depresie e falsa in realiate nu e nici-un pericol, daca se agraveaza viziteaza un psihiatru, toate cele bune.