| AlexxGb a întrebat:

Am o unghie incarnata de vreo 5 luni si maine ma duc la medic. Vreau sa stiu daca va fi dureroasa o posibila interventie chirurgicala si cum se procedeaza. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

Ca la orice interventie chirurgicala o sa ti se faca o injectie de anestezie locala cu 15-20 de minute inainte si nu ai sa simti nimic, dupa interventie trebuie sa iei ketonal sau ce-ti recomanda medicul, operatia nu cred ca o sa dureze mai mult de 10-15 min

| AlexxGb explică (pentru Astaeparereamea):

Ok. big grin multumesc pentru. rasp.

| Astaeparereamea a răspuns (pentru AlexxGb):

sa te faci bine si multa sanatate, baga funda laughing