| anonim_4396 a întrebat:

Am oasele fragile, practic gimnastica ritmica de 2 luni si ma doare in zona gleznei, a umarului drept, in partea de jos a coloanei si in zona gatului si de fiecare data cand fac genuflexiuni simt cum imi pusca oasele la rotula(ca la degete)Ce as putea sa fac sa-mi treaca exista vreun fel de medicament sau un remediu naturist?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Pentru ce ai tu este buna Yoga.

| hiphopbeatz a răspuns:

Incearca Cal-C-Vita. una pe zi. dar sa faci si pauze.

pace!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Supliment alimentar Glucozamina cu Bosweelia. Ai probleme cu articulatiile, in general sportivii sunt predispusi la asta. Daca timp de 6 luni iei cate 6 capsule/zi, nu vei mai avea probleme. Eu am luat pentru ca mi-am luxat gleza rau de tot si medicul mi-a recomandat, am luat de la Nutrilite, costa in jur de 90 de lei.