| MrFunky2 a întrebat:

Am ochii umflati si mi se vad venele pe langa ochi, cel mai probabil din cauza ca nu am dormit prea mult si pentru ca stau la pc mult.Le pot dace sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Da. odihneste-te, dormi suficient, nu sta mult pe ecrane. si in final pune-ti cateva picaturi de LACRISEC optaplus

| Betty12345678 a răspuns:

Poti evetual sa mergi la farmacie sa ceri picaturi.

| Mircea049202 a răspuns:

Iesi afara, fa putina mișcare cand e vreme frumoasa, si nu mai sari de orele de odihna.

| 8623 a răspuns:

Nu mai sta mult la pc.mai ales seara.si incearca sa dormi mai mult.bea o cana cu lapte cald inainte sa te pui in pat. Funda?