| MrFunky2 a întrebat:

Pot sa fac sa dispara de tot venele de sub ochi si cearcanele? Daca da cum si cam cat va dura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odihna suficienta, iar problema e rezolva.

| KillaNoFilla a răspuns:

Ai fi dormit mai putin zilele acestea si ai stat la pc mai mult.
Daca nu, atunci doar cu insertie de grasimi sau cu laser poti remedia problema.

| Vinsieu a răspuns:

Venele de sub ochi?!
Cearcanele pot avea cauze diverse, de la somn insuficient pana la probleme hepatice. Gaseste cauza, elimin-o si cearcanele vor dispare.

| Lidiiiiiii a răspuns:

Încearcă sa imi pui dimineața compresa cu apa rece.

| petrica012 a răspuns:

Mai intai sa te vada un medic si dupa aia sa iti dea medicamente