| cosmin23a a întrebat:

Am piatra la rinichi si ma cam doare rinichiul drept, spuneti-mi ce pastile sa iau sau cei care ati avut ce ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu bere trece dar sa bei fara alcool, la un om i-a zis medicul sa bea multa bere si i-a trecut.

| salomeea27 a răspuns:

No-spa

| oanaoana23 a răspuns:

Pai eu stiu ca ceaiul din matase de porumb e bun pentru rinichi...cand e nisip se elimina, dar la piatra e mai dificil, daca e grav trebuie operat.

| pintexim a răspuns:

Trebuie sa faci operatie nu se pot trata altfel

| cosmin23a explică (pentru pintexim):

Pai inseamna ca nu ai auzit de tratament cu ultrasunete, daca nu sunteti informati nu mai raspundeti, multumesc

| pintexim a răspuns (pentru cosmin23a):

Bine poate ca eu nu stiu dar daca stii deja de ce mai intrebihappy

| cosmin23a explică (pentru pintexim):

Pai mai citeste intrebarea, eu vroiam sa stiu ce au facut cei care au sau au avut piatra la rinichi si vroiam sa stiu niste pastile ca sa nu ma mai doara.

| blonda90 a răspuns:

Operatie.big grin