| chris_6508 a întrebat:

Am picioare foarte sensibile...cand ma dau cu lama ma fac toata de puncte rosii. ce pot face sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| KingJulien a răspuns:

Si eu am problema asta crying

| GeorgeGabriel a răspuns:

Pai ai pielea sensibila si ca sa treaca alea te dai cu otet sau lasi sa treaca de la sine big grin P.S da-te cu after shave cum se dau barbatii dupa fiecare barbierit rolling on the floor

| Biiiby a răspuns:

Nu mai da cu lama dai cu ceara chiar daca te doare nu se mai inflameaza si nu-ti mai creste nici repede crede-ma si eu sunt la fel ca tinehappy

| veronica89 a răspuns:

Crema depilatoare sau epilator tongue