| iamjude a întrebat:

Am piercing in limba de 2 ani spre 3, fara sa-mi schimb niciodata tija. In weekend, mi-am schimbat-o pentru una mai lunga si tot un material gen otel inoxidabil. Luni mi s-a umflat limba si ma doare, exact ca atunci cand mi l-am dat.M-a mai lasat, dar tot e o mica durere si un pic de tot umflat.
Ce sa iau ca sa se duca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Poate fi o reactie alergica la metalul din care e facuta tija sau a materialului cu ce e acoperita tija (in caz ca e suflata) Mergi la medic o sa iti spuna ce sa iei sa se dezumfle.