| kayrux1 a întrebat:

Am polipi! Unde sa ma operez? Eu stau in Dr Tr Severin. Sa ma operez aici sau in Bucuresti, Timisoara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt originar din Mehedinti dar am auzit numai vesti proaste despre medicii de acolo. Totusi nu este o operatie complicata si dureaza putin. O sa te doara cateva zile dar asta este. Eu am avut operatii grele si stiu ca se poate rabda. Daca te hotarasti sa n-o faci in Severin mai bine mergi la Timisoara. Bucurestiul este o jungla scarboasa.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La spitalul din orasul tau!
Sau acolo nu aveti medici?

| vocea a răspuns:

Buna te poti opera la tine in Judet, de fapt la tine in oras, daca vrei poti merge la Bucuresti dar este un drum mai lung.

| Horologer a răspuns:

Salut.Polipi sunt o problema, zic eu minuscula...majoritatea am trecut prin asta.Nu e o procedura complicata asa ca nu ai de ce sa te temi.La cel mai apropiat spital din orasul tau care executa astfel de operatii e cea mai buna solutie.Succes!

| daywalker23 a răspuns:

La Spitalul Judetean de Urgenta Dr Tr Severin, dar daca ai preferinte te poti opera si in Bucuresti...sau unde doresti tu