| Eoop23 a întrebat:

Trebuie sa ma operez de polipi, va ramane semn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dayana007 a răspuns:

Am avut un coleg cu problema asta si la o saptamana de la operatie a venit la facultate si a dat examenele.nu avea semne, cel putin nu vizibile, deci nu iti fa graji in privinta asta... o sa te doara nasu si nu o sa poti respira deci nu o sa dormi prea bine o noapte doua dar merita sa te refaci

3 răspunsuri:
| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Nu, nu-ti ramane, sunt in gat. Nici nu s-ar vedea happy

| nico097 a răspuns:

Nu ramane semn pentru ca operatia se face pe cale orala, exact ca la amigdalite.Multa sanatate.

| Rebecutza999 a răspuns:

Nu nu iti raman semne mie nu mi s-a intamplat nimic si am avut 4 ani
in 2 ore m-a adus inapoi