| alex123420029867866 a întrebat:

Am primit o lovitura puternica la biceps m-a durut cam 5 min si dupa ceva timp a aparut o mica vanataie este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Oare? ai facut o vanataie laughing) esti paranoic?

| Vladut650 a răspuns:

Nu, nu este nimic grav, decat o vanataie.

| DrLolo a răspuns:

Nu este nimica grav aplica gheata