| elisa_2627 a întrebat:

Am probleme de sanatate si doresc sa ma internez la Institutul Parhon pentru investigatii.Cine cunoaste un doctor la care sa fac programare si bineinteles si un numar de telefon.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Elisa mai multe detalii big grin cam ce probleme ar fi de ce esti bolnava? cu glanda?

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Elisa eu tot acolo merg la parhon eu am probleme cu glanda
Poate stie cineva un medic bun

multa sanatate:*

sa nu te lasi niciodata invinsa de probleme...

| elisa_2627 explică:

Am hipotiroidism cu mixedem si in urma unui ecograf mi s-a pus diagnosticul de hipercorticism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci... primul pas este sa te prezinti la fisier cu urmatoarele acte:
-buletin
-adeverinta de salariat
-bilet de trimitere de la med de fam
Cu toate aste in policlinica (care se afla tot in cadrul sp... intreaba portarul) et 1, fisier. Acolo vei fi repartizata catre un endocrinolog ( o recomand cu drag pe D-a Dr Ritivoiu ) care iti va face un consult endocrinologic si iti va recomanda si analize de specialitate. Daca endocrinologul din policlinica considera ca iti trebuie internare cu analize mai amanuntite te va repartiza la un endocrinolog care iti face internare continuua (sa-mi fie iertat dar nu iti recomand Dr barbati de acolo... mai bine doctorite care sunt super bune si profesional sunt si mamoase. bine cu mici exepti. ca toti mai avem si stari proaste. dar compenseaza profesional. exbig grinr Adina Ghemigian, Dr Mirela Ivan, Dr Catalina Boanta, etc.)
Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta!
PS: In policlinica consulturile sunt cu bonuri de ordine. deci cu cat esti mai devreme cu atat mai bine tongue programul este de la 7. 30 -15. 00
Suces

| Yolykrysyoly a răspuns:

Buna,am si eu o rugaminte,un nr. de tel al unui doctor de la institutul parhon din Bucuresti, in legatura tratarea nodulilor de la sani, va rog, multumesc, mult astept raspuns.