| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Buna tuturor ieri o fata pe nume Elisa a pus o intrebare si nu a primit raspunsuri decat de la mine
Ea are probleme de sanatate are hipotiroidism cu mixedem si in urma unui ecograf i s-a pus diagnosticul de hipercorticism
Si ar vrea sa se interneze la Institutul Parhon pentru investigatii.Cine cunoaste un doctor la care sa fac programare si bineinteles si un numar de telefon.

Eu daca as sti as ajuta-o cu mare placere caci si eu sunt acolo dar eu am alta problema ci ea alta

Va rog daca stitii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Scortisoara a răspuns:

Pai dupa diagnosticul acela eu zic ca are nevoie de un endocrinolog. Uite aici o lista cu endocrinologii de la Institutul Parhon, inclusiv numerele lor de telefon:
http://www.sfatulmedicului.ro/....../index.php
Multa sanatate tuturor! :)

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

Scortisoara mersi daca are nevoie de un endocrinolog ii recomand eu pe cineva bun dar asta era ca nu stiu ...adica de boala ei mersi

| MisterKat a răspuns:

Salut! Uite aici ce am gasit: http://www.google.ro/......tp?/search sau aici: http://www.instparhon.ro/

Sau uite aici detalii: B – dul Aviatorilor, nr. 34 – 36, sector 1, Bucureşti, cod poştal 011863

(+4 0 21) 317 20 41

(+4 0 21) 300 28 98 Fax

(+4 0 31) 8057374 Informatii

contact@instparhon.ro

Multa Sanatate si O zi faina!

Weekend fain!

Daniel.

| putzulica a răspuns:

Am vaz intrebarea dar nu stiu ce inseamna boala acea

| mariblaj a răspuns:

D-na poiana stiu ca e f buna dar nu am un nr de tel, nici certitudinea ca mai este acolo