| 4evergentleman a întrebat:

Am probleme grave la lucru cu concentrarea și atenția,procesarea informațiilor. Ce pastile îmi puteți recomanda? Am luat gingko biloba tonic cerebral și vad că e apa de ploaie, mă așteptam să fie mai eficient.
Bilobil forte de 40 mg oare e cel mai eficient?
Sau Neo Optimizer? Cică te fac sa devii mai sociabil, credeți acest lucru? Eu am probleme cu comunicarea nu sunt prea sociabil și aș lua orice sa fiu mai vorbăreț

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna, vezi acest video, poate te ajuta https://www.youtube.com/watch?v=Ptk6EoM46Ao

| 4evergentleman explică:

Ești nebună! laughing

| Homoerectus2 a răspuns:

Nu cu pastile, tu trebuie la psiholog sau la un terapeut să vorbești cu el despre traumele din copilărie

| 4evergentleman explică (pentru Homoerectus2):

Ai zis bine aici! Ai pus punctul pe i!