| anonim_4396 a întrebat:

Am puncte de grasime pe frunte si nu stiu cum sa scap de ele. Ce-mi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Mergi la cosmetica sau la un medic dermatolog! Acolo vei beneficia de un tratament corespunzator si in functie de tenul tau, ti se vor recomanda cele mai bune produse pentru ingrijire! Daca te apuci sa le storci, sau sa le intepi acasa..., s-ar putea sa te infectezi.

2 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cosmeticiana va fi cea mai buna prietena a ta in situatia astalaughing. Cremele nu rezolva mare lucru.In prima faza trebuie sa scapi de acele puncte de grasime... iar dupa aceea sa mentii starea de curatenie a tenului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un bat in cur