| enigmatica a întrebat:

Imi recomandati si mie ceva pentru puncte negre? Cum sa scap de ele? Am incercat multe, dar nu stiu ce sa mai fac.

9 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Este o crema pentru cosuri de la Garnier (Pure Active). Este ok si trebuie sa te dai cu ea in fiecare dimineata si/sau seara (eu iti recomand sa te dai doar o data pe zi). Daca vrei ceva mai natural, da-te cu gel de aloe vera. Sper ca te-am ajutat!

| Amelya02 a răspuns:

Nu folosii creme de la Avon sau Oriflame. Pentru combaterea punctelor negre, foloseste masti naturale, facute in casa (albus de ou, cateva linguri de miele, si cateva linguri de faina)

| SwettyCat a răspuns:

Buna! Poti folosi plasturi.Nu o sa mai ai dar o sa te doara putin.eu am incercat.Stii>>Baba sufera la frumusete.

| AndreitsSza a răspuns:

Potii incerca un produs de la Avon numai stiu cum se numeste este o crema foarte buna! Parca Planet SPA si eu am scapat de ele! Funda?batting eyelashes :*

| Bogdan1212 a răspuns:

Foloseste Planet SPA white tea facial cleanser (eu am incercat si este magnifica am scapat imediat

| lavy_7567 a răspuns:

Produsele de la Avon sunt foarte bune! Incearca! la mine merge! happy.

| MMFlorin a răspuns:

Poi nu e greu deci faci un ceai de musetel cat mai fierbinte il pui intr-un vas iti acoperi fata cu un prosop cat mai bine fara sa dai vreo cale de iesire la abur, iar aburul iti deschide pori si cosurile pot fi stoarse, te speli bine pe maini si incepi sa le storci happy app dupa ce ai facut asta sa nu iei contact cu praful pentru ca ai spori deschisi si risti sa ai mult mai multe cosuri asa ca bft happy

| dennisadennisa a răspuns:

Poti incerca produse de la oriflame sunt foarte bune si am mai citit intr-o revista sa te speli cu faina de porumb 1 data pe saptamana si chiar e foarte bunabatting eyelashes