| Andra10 a întrebat:

Am racit sa ma simt foarte ciudat. Parca nu traiesc, am greturi si... ma simt foarte ciudat, nu stiu exact cum sa explic. Ce este de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adyytza06 a răspuns:

Un Nurofen la 4 ore face minuni + ceai happy

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Andra in primul rand nu mai scrie non-sensuri " Parca nu traiesc"Inseamna" ca esti moarta un organism mort nu poate face nimic.Acum ca sa iti raspund la intrebare mergi la un Doctor sa te consulte sa iti spuna ce si cum poate e o banala raceala sau poate e alt ceva daca ai greturi.In ori ce caz fa o vizita la medic probabil te va ajuta!

Răspuns utilizator avertizat
| cardeala89 a răspuns:

Fa niste sex, transpiri, mai arzi niste calorii si trece racealawinking

| Raniia a răspuns:

Andra,trebuie sa mergi la medicul de familie pentru a-ti confirma un diagnostic.Pana atunci ia un paracetamol si pentru greata metoclopramid o jumatate de tableta, mult ceai caldut cu vitamina C.