| ely09 a întrebat:

De ceva timp, ma simt ciudat.Nici eu nu stiu ce se intampla cu mine, dar parca tot ce traiesc, visez.Parca nu stiu unde sunt, dar in acelasi timp stiu(da, suna cam prostesc). Habar n-am.Ma simt pe alta lume.Asta mi se intampla doar atunci cand imi aduc eu aminte de acest lucru, si cred de asemenea, ca de la mine porneste totul(adica totul e din mintea mea). Nici eu nu stiu cum sa va explic, dar e ceva ciudat. Voua vi s-a mai intamplat acest lucru?:-s

Răspuns Câştigător
| MNIDenisa a răspuns:

Da, si mie mi se intampla si intr-adevar e destul de greu de explicat.Ma bucur ca nu sunt singurhee hee. Cred ca e posibil sa fie de la oboseala.Nu stiu de la ce poate fi.Cel mai bine este sa ai ocupatie tot timpul, asa nu o sa ti se mai intample atat de des. Sper sa reusesti sa scapi de asta cu timpul.Succes!:*

| Orkchina123 a răspuns (pentru MNIDenisa):

Te rog ajuta ma și pe mine dacă ai scăpat de starea asta

7 răspunsuri:
| No a răspuns:

Asa traiesc zi de zi, draga.asa traiesc laughing
P.S. nu glumesc, chiar mi se intampla la fel straight face :S

| Orkchina123 a răspuns (pentru No):

Ai scăpat de aceasta stare?

| DaNtE a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa faci o vizita la psiholog...El/Ea iti va spune daca este ceva de care sa te ingrijorezi...Acest fenomen poate porni de la multe lucruri(indragostit, din nastere, dintr*un soc etc.)
Sper ca te-am ajutat.Succes!winking

| KIdda_6499 a răspuns:

DA se intampla la toata lumea dragawinking este posibil sa fie de la stres, oboseala de la orice.Ai grija cat mai mult de tine si poate iti trece. Chiar daca mie "senzatia" mi se pare faina big grin

| Ally_8450 a răspuns:

Ai intalniit cumva un baiaat de care intr-un fel... simtii ceva pentru el? Sau cand visezii nu include asa ceva? adiica baiatul acelabig grin

| TEQf12 a răspuns:

Te inteleg, la mine tot fix asa e straight face.