| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am facut dragoste cu iubitul meu de 4 ori pana acum dar nu stiu ce am,ma simt ciudat, ma doare pentru ca am fost virgina(nu stiu cum sa explic), nu ma simt prea ok.Credeam ca e altfel dar simt cand se misca acolo si nu prea imi place. Oare e din cauza ca inca sunt prea stramta? Cand o sa simt placere?

Răspuns Câştigător
| SebastianCMT a răspuns:

E ceva normal sa te simti intr-un fel pentru ca e prima oara. Nu te speria este ok nu o sa patesti nimic rau. Si simti pentru ca esti virgina si nu ai avut contacte sexuale. E totul ok. Pentru a te simtii mai bine foloseste un lubrifian si relaxeazate.

| anonim_4396 explică (pentru SebastianCMT):

Poate e o intrebare cam ciudata dar cand o sa fiu mai larga? laughing

| shadow72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa mai multe utilizari ale domnului penis...have fun

| R3laXaTT a răspuns (pentru shadow72):

laughing

| SebastianCMT a răspuns (pentru anonim_4396):

Treptat treptat da pentru ca cum sa iti explic eu e ca si cum ai insuruba un surub cu cat invarti si impingi mai mult cu atat intra mai mult. Dar nu e nimic de speriat sau incomod daca o sa fie mai larga.

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Vaginul nu se largeste, ci pur si simplu devine elastic. In momentul de fata, vaginul tau e rigid, prin urmare e normal sa ai dureri la penetrare. Acum, nu stiu ce varsta ai... Daca ai sub 17-18 ani, s-ar putea sa fii cam micuta pentru activitate sexuala iar corpul tau sa perceapa contactul sexual ca pe o agresiune, si nu ca pe ceva placut.

Răspuns utilizator avertizat