| B3d44 a întrebat:

luna trecuta mi-a venit menstruatia doar 2 zile, pe urma am folosit tampoane de zi, plus ca de atunci ma dor sanii la atingere. Am avut greturi groaznice de vreo 2 ori, si simt ceva presiune parca in burtica si simt uneori ca si cum parca se misca ceva, nu stiu cum sa explic, e foarte ciudat ...inca nu am facut test sau sa merg la gineco, dar ma gandesc oare astea sunt simptome? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xxmelaniewhitexx a răspuns:

Daca nu ai avut nici un contact sexual, nu ai cum sa fii insarcinata.