| ely09 a întrebat:

De acum ceva timp, ma simt ciudat.Ma simt pe alta planeta, zici ca tot ce traiesc visez, parca as innebuni.De la o zi la alta simt ca se agraveaza. Iar in ultimele zile, parca tot ce fac nu sunt constienta, dar in acelasi timp sunt(stiu ca suna aiurea dar nici nu stiu cum sa va explic). E un sentiment foarte ciudat, care sincer ma si enerveaza. Vreau sa fiu cea de dinainte. Voi ce parere aveti? V-ati mai confruntat cu asa ceva?

5 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Cat timp nu vb cu persoane imaginare e totul in regula.

| EnterSandman a răspuns:

Erau vremuri...cand nu imi mai aduceam cum e sa fi treaz...
cateva saptamani...am fost beat don't stop, si dupa un timp cand m-am trezit din betie am vrut sa ma sinucid cand am vazut in ce lume ma aflu.serios,e o poveste lunga.

| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Stiu cum e. e foarte naspa! dar si placut uneori love struck. chestiile astea pot aparea din cauza ca nu dormi destul sau esti prea stresata thinking poate ca in programul tau de dinainte ai mai adaugat ceva nou sau ti-ai schimbat putin stilul de viata. pot fi diferite motive. dar stai linistita. lucrurile astea sunt normale. sper ca te-am ajutat love struck. nu-ti face grijiii. :* succes love struck

| ceaschi a răspuns:

Daca nu ma insel e un fel de depresie, daca se refera la faptul ca nu esti 100% convinsa cand e vis sau realitate.
In fine eu am o altfel de senzatie, am impresia ca tot ce e in jurul meu e fals, adica se limiteaza decat la campul meu vizual(ca si cum as face parte dintr-un experiment, unde "cineva" ma urmareste in tot ce fac)

| Damian_Adina_1993 a răspuns:

Stiu senzatie...te simti ca si cum esti intr-un vis, intr-un fel de ceata, nu iti amintesti nici la ce te uitai acum cateva minute, asta se intampla pentru ca nu dormi destul sau te maturizezi