Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Am ramas cu niste pete rosii din cauza acneei, arata fix ca niste cosuri dar cand pun mana pe fata nu se simte nimic, fiecare cos care imi trece imi lasa cate o pata, vreau sa incep un tratament cu laser pentru petele astea. A mai folosit cineva metoda asta? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce nu încerci să dai cu tinctură de propolis pe acele pete să vezi că trec!

| fevrier a răspuns:

Inainte sa folosesti metoda asta poti incerca Skinoren, la mine functioneaza.

| ammona a răspuns:

Incearca crema asta inainte http://www.e-cosmetic.ro/crema-pentru-pete-si-pistrui-farmec.html
Si eu am avut aceiasi problema si o folosesc de vreo 3 saptamani ..seara.
Nu ma asteptam sa fiu atat de multumita de ea - cat despre pret..nici nu mai discutam:)