| Raluuu a întrebat:

Am rinita alergica de la varsta de 5 ani (de 11 ani ) si iau pastile (Aerius si picaturi de ochi Spersallerg) dar nu au niciun efect, la doctor nu mi-au recomandat altceva... Voi, persoanele in cauza cu ce va tratati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu iau Aerius la nevoie si mai ales evit alergenii (ceea ce este dificil, fiindca sunta lergica la praf). Dar fac multa curatenie in casa.