| exhklest15 a întrebat:

Am rupt o alunita acum 6 ani de fapt ea nu era ieșită si la joaca cineva mi-a băgat unghia în ea,, ea s-a făcut la loc nu a crescut mai mare decât era nu si a schimbat culoare si acum o lună am fost la un medic dermatolog i am spus despre ce este vorba si a zis că nu are nimic și să le ținem sub observație odată la 12luni,, acum eu nu stiu daca el s-a uitat atent si îmi este frica

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 ani nu ti-a fost frica si iti e acum? Nu ai de ce. Si ai mai si fost consultat. Eu zic ca nu exista chiar nicio sansa sa patesti ceva happy.

| ovidium92 a răspuns:

Cel mai bine ar fi s-o scoti am un verisor sia rupt una la fotbal si la operat dupa 2 ore pleci acasa is periculoase daca nu esti atent cu ele